İzmir'de yoldaki motosikletliye çantayla vurup düşüren şüpheli yakalandı İzmir'de yoldaki motosikletliye çantayla vurup düşüren şüpheli yakalandı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ ) tarafından yayımlanan duyuruyla birlikte, Manisa’nın 10 mahallesinde su kesintisi yapılacağı duyuruldu. Şehzadeler ilçesinde yer alan Dere, Tunca, Saruhan, İbrahim Çelebi, Akıncılar, Mimar Sinan Mahallelerinin tamamı ile Adakale, Göktaşlı, Topçu Asım ve İshakçelebi Mahallesinin bir bölümünde yaşanacak olan su kesintisi nedeniyle yarın saat 09.00-17.00 saatleri arasında  su verilemeyecek.

MASKİ’den yapılan duyuru şu şekilde;

Manisa Merkez Çaybaşı İçme Suyu Deposu isale hattında 16.11.2022 (Çarşamba) tarihinde 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacak olan bakım onarım ve iyileştirme çalışması nedeniyle Dere, Tunca, Saruhan, İbrahim Çelebi, Akıncılar, Mimar Sinan Mahallelerinin tamamı ile Adakale, Göktaşlı, Topçu Asım ve İshakçelebi Mahallesinin bir bölümünde planlı su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması önemle rica olunur.