AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları’nın geleneksel hale getirdiği 5. Vefa Sahur programı yaklaşık bin 500 kişinin katılımıyla Kurşunlu Han’da gerçekleştirildi. 

AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları’nın  ev sahipliğinde bu yıl beşincisi düzenlenen ve yaklaşık bin 500 kişilik katılım sağlanan geleneksel Vefa sahuru programı büyük coşku ile gerçekleşti. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda dualar edildi. Şehzadeler ilçesindeki tarihi Kurşunlu Han’da düzenlenen sahur programına eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen ve Mehmet Ali Özkan, AK Parti eski  milletvekili Hüseyin Tanrıverdi,  AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı,  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Osman Ertuğrul Yörük, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş, sahur programına katılım gösteren tüm Manisalılara teşekkür etti. Büyük ve güçlü Türkiye için gençlik kolları olarak hiç durmadan çalıştıklarını belirten Samet Doğuş, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz sahur programına yoğun bir katılım oldu. Bu sahurda birlik ve beraberliğimiz daha da pekişti. ” dedi.