AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere ve kadınlara verdiği önemi her fırsatta dile getirmesi özellikle gençlerde ayrı bir heyecan uyandırıyor. Manisa AK Parti Gençliği de liderlerinin izinde çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Manisa Gençlik Kolları Başkanı Samet Doğuş üniversite takviminin başladığı şu günlerde Manisa'ya eğitim almak için gelen gençlerle birebir ilgilenmeye çalışıyor. Özellikle gençlerin yurt ve kalacak yer ile ilgili isteklerine cevap vermeye çalışan gençlik ekibi, sahaya hakim olarak 2023 seçimleri için de hazır olduklarının mesajını veriyor.
         SİYASET SAHNESİ BOŞLUK KALDIRMAZ
         Başkan Doğuş, dinamik bir ekiple çalıştıklarını ifade ederek,"Örnek aldığı liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda Manisa ekibi olarak her an sahada olmaya çalışıyoruz. Sahayı boş bırakırsak biliyoruz ki siyaset sahnesi boşluk kaldırmaz. Bu anlamda kendi alanımızdaki konularda gençlerimizle programlarımız oluyor. Bazen belirlenen ilçelerimizde gençlerimizle açık hava etkinlikleri yapıyoruz. Oralarda genç arkadaşlarımızdan çok iyi fikirler alıyoruz. Bizler de eksiklerimizi görüyoruz, buna göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bazen milletvekillerimizin programlarına katılarak talep ve isteklerimizi vekillerimize iletiyoruz. Sağ olsunlar her biri ayrı önemle bizleri dinliyor ve kıymet veriyor" dedi.
         MİLLETVEKİLLERİ, GENÇLERE ÖRNEK OLUYOR
         Manisa milletvekillerinin genç bir yaş ortalaması olduğuna dikkat çeken Doğuş, "Bizlere bu anlamda örnek oluyorlar. Teşkilatın içinden yetişmenin de önemini onlar sayesinde anlıyoruz. Cumhurbaşkanımızın koyduğu 2023 hedefleri sıradan hedefler değildir. Bazıları bunları hayal olarak görebilir. Bu kadrolar hayal bile edilemeyen başarılara imza attı. Bizler bayrağı devraldık çalışma sırası bizde. Bu anlayışla 2023 hedeflerine ulaşmak için elimizden ne gelirse yapacağız. Z kuşağını sahiplenen bazı siyasiler çok heveslenmesin. Öyle biz Z kuşağı var ki milli ve yerli değerlerine bağlı, vatanı ve milleti için her şeyi göze alan hayal bile edemezler. Biz ulaşabildiğimiz her gencimize projelerimizi anlatmaya bugüne kadar siyasi hırsları için ülkesini arka plana atan zihniyeti hatırlatmaya devam edeceğiz" diye konuştu.