AK Parti'li Akkal ilçede seçim çalışmalarına katıldı

Salihli AK Parti İlçe Teşkilatı önümüzdeki hafta sonu hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi saha çalışmalarına ağırlık verdi. AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Musa Can Yetiş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü ve Yönetim Kurulu üyelerinin yasa gereği Mahalleye dönüştürülen Çavlu Köyünde program kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalara AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal ve Manisa AK Parti İl Başkan Yardımcıları Özkan Satılmış ve Mesut Aksu ile birlikte katıldı.

 Çavlu Köyü sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal 14 Mayıs’ta yapılan seçimleri değerlendirerek, ”çok farklı atmosferde gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili seçimlerinde sizlerin desteği ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 49.52 oy aldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 49.52 oyuna karşılık, Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 44.88 oy aldı. Yüzde 50+1 barajı aşılamadığı için 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri yapılacak. Sizlerin desteği ile bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ının Yüzde 50+1 barajı aşacağımıza inanıyoruz. Önümüzde bir haftalık bir süreç var. İyi düşünün ve oylarınızı kullanırken tercihinizi en iyi şekilde yapınız. Tercihiniz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmalıdır ”dedi.

Akkal, ”Yine Sizlerin desteği ile Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı yüzde 49,47 oy oranı ile 268 Milletvekili çıkardık. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhur İttifakının güçlü olması çok önemlidir. Sizlere teşekkür ediyorum ”dedi.

Akkal program kapsamında Şehir merkezinde AK Parti’nin seçim standını ziyaret etti ardından Atatürk Caddesi üzerinde esnafları ziyaret edip, hayırlı işler diledi. Vatandaşlarla sohbet etti.

SÜLEYMAN ARASAN