Muhtarlar hayat kurtaracak Muhtarlar hayat kurtaracak

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dindar Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar’ı ziyaret etti. Samimi bir ortama gerçekleşen ziyarette Arınç, Dr. Dindar’ın çeşitli alanlarda ortaya koyduğu önemli çalışmaları takdirle izlediğini belirtirken, Dr. Dindar da Arınç’ın Manisa ve Türkiye için çok önemli bir siyasetçi olduğunu vurguladı.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Dindar Şirketler Gurubu’nu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar ve grup çalışanlarıyla bir araya geldi. Ziyarette, Deva Tıp Merkezi Müdürü ve MHP İl Başkan Yardımcısı Muammer Babuş, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Akyel ve Arınç’ın eski danışmanı Mehmet Büker de yer aldı. Bülent Arınç, samimi bir havada gerçekleşen görüşmede Dr. Üzeyir Dindar’ın hayırsever kimliği ile Manisa’nın sevilen isimlerinden olduğunu belirterek, sağlık ve basın sektörlerinde yaptığı çalışmaları da takdir ettiğini dile getirdi.

ARINÇ’IN MANİSA’YA KATKILARI BÜYÜK

Dr. Üzeyir Dindar ise Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç’ın hükümet kadrolarındaki tüm görevlerini başarıyla yaptığını, Manisa’nın gelişmesi ve kalkınması adına da önemli katkılarının olduğunu belirtti. Üzeyir Dindar, Arınç’n sadece Manisa’nın değil tüm ülkede sevildiğini, duruşu ve üstlendiği görevlerle Türk siyaset tarihine ismini yazdırdığını ifade etti.