Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın (MESO) 6. seçimli olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Bahattin Akyüz rakibi Emre Kurt karşısında 496 oy alarak yeniden başkan seçildi. 
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın (MESO) 6. seçimli olağan genel kurulu Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Genel kurulda 16 yıldır başkanlık yapan Bahattin Akyüz ile Ahmet Emre Kurt yarıştı.  Divan Başkanlığını Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter,  başkanvekilliğini ise Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül yaptı. Odanın ilk başkanı olan İbrahim Taban da divanda yer aldı.
Açılış konuşmasını yapan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, genel kurulun esnaflara, Manisa’ya hayırlar getirmesini diledi.  Başkan adayı Emre Kurt da bir konuşma yaparak odaya hizmet eden herkese teşekkür etti. Divan Başkanı Hasan Geriter, odanın ilk kurucu başkanı İbrahim Taban’ı başkan adaylarının arasına alarak desteklerinden dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 6 sandıkta oy verme işlemi yapıldı.  880 üye oy kullanırken, 868 oy geçerli sayıldı. Bahattin Akyüz 496 oyla yeniden başkan seçilirken, Emre Kurt ise 392 oy aldı. 
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz’ün yönetim kurulunda Hüseyin Tavşanoğlu, Semra Kocabekirler, Saffet Mutlu, Murat Şorman, Hakan Uzun, Abdullah Taşgıran, Mehmet Ali Avcul ve Murat Özer, denetim kurulunda Adnan Özkan, Feza Tunçkan, Arzu sever yer alıyor.