Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kayınvalidesi ve eşi Şeyda Ergün’ün annesi Ayser Yağcıbaşı, Hatuniye Camii’nde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Başkan Ergün ve eşi Şeyda Ergün başta olmak üzere, Yağcıbaşı’nın çocukları ve torunları, taziyeleri kabul etti.

MÜSİAD'dan aşure hayrı MÜSİAD'dan aşure hayrı

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle bir süredir tedavi gören Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kayınvalidesi ve eşi Şeyda Ergün’ün annesi Ayser Yağcıbaşı, önceki gün hayatını kaybetmişti. Yağcıbaşı’nın cenaze namazı, öğle namazının ardından Hatuniye Camii’nde kılındı. Cenaze namazı öncesinde Başkan Ergün ve eşi Şeyda Ergün başta olmak üzere, Yağcıbaşı’nın çocukları ve torunları, taziyeleri kabul etti. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Ayser Yağcıbaşı, gözyaşları arasında Kırtık Aile Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SEVENLERİ CENAZEDE YALNIZ BIRAKMADI

Cenazeye MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Uşak Valisi Turan Ergün, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, MHP MYK üyeleri Ali Uçak ve Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Murat Öner, Dindar Şirketler Grubu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar, Deva Tıp Merkezi  Müdürü Muammer Babuş, ilçe kaymakamları, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.