Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hafsa Sultan Hastanesi sağlık çalışanlarından hemşire Büşranur Yüksel ile Uğur Karaman dünya evine girdi. Genç çiftin haftasonu düzenlenen düğün törenine aileleri ve sevdikleri eşlik etti.

Boş ve atıl araziler Antep Fıstığı bahçelerine dönüyor Boş ve atıl araziler Antep Fıstığı bahçelerine dönüyor

Deva Tıp Merkezinin eski çalışanlarından MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi personeli Büşranur Yüksel’in düğün törenine iş arkadaşları büyük bir coşkuyla eşlik etti. Geçtiğimiz Cumartesi günü Manisa’nın Alaşehir ilçesi Tepeköy Mahallesi’nde dualarla evden çıkarılan Büşranur’un kına gecesi için düğün salonuna geçildi. Duygulu anlar yaşanan kına gecesinde mutluluk gözyaşları döküldü. Büşranur ve Uğur çiftinin muhteşem dansıyla başlayan kına gecesi, çeşitli danslar ve zeybekle devam etti.

GENÇ ÇİFTTEN ZEYBEK GÖSTERİSİ

Büşranur ve arkadaşlarının özel dansıyla devam eden gece, gelin ve damadın muhteşem zeybeğiyle daha coşkulu bir halde devam etti. Pazar günü Manisa’nın Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı Mahallesi’ndeki açık hava düğün salonunda ise Büşranur ve Uğur çiftinin nikahı kıyıldı. Çiftin yakınları, aileleri ve meslektaşları düğün töreninde hazırdı. Sevenleriyle mutluluklarını paylaşan çift, özel günlerini dans ederek kutladı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar çeşitli oyunlar devam etti. Düğün töreni çeşitli kutlamalar ve güzel temennilerle sona erdi.