Manisa tarımına 2 milyar TL'lik kaynak Manisa tarımına 2 milyar TL'lik kaynak

CHP Kocaeli Milletvekilli ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Sayın Tahsin Tarhan, Manisa Milletvekilli Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak ile birlikte Manisa Hemşeri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş ve dernek başkanlarını ziyaret etti. 
Başkan Ragıp Güneş, CHP heyetine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti. Güneş,  derneğin 15 kıymetli il ve ilçe derneğinden oluşan Manisa’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu açıkladı. Güneş, “200 bine yakın bir nüfusa hitap ediyoruz. Manisa’da hemşerilerimize kurulduğumuz günden beri yardımcı oluyoruz. Bizi ziyaret ederek bize ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha göstermiş oldunuz” dedi. 
CHP Kocaeli Milletvekilli Tahsin Tarhan, Manisa’da güçlü bir hemşeri derneğinin olmasından dolayı çok mutlu olduklarını kaydetti. Tarhan, “Şehircilik açısından, gelecek açısından, kültürlerimiz açısından bu hemşeri dernekleri çok önemlidir. Önemi daha çok artacak. Çünkü farklı farklı kültürlerden geliyoruz. Bu geleneklerimizi, göreneklerimizi yaşatmak için bu dernekler var olmalıdır” dedi