Gelecek Partisi Yunusemre Teşkilatı, Ankara’da Gelecek Partisi Genel Başkanı  Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Manisa heyeti, Davutoğlu’na yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Meslek liselerinde tarım bölümleri yaygınlaştırılacak Meslek liselerinde tarım bölümleri yaygınlaştırılacak

Gelecek Partisi Yunusemre Teşkilatı, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleşti. Yaklaşık 40 kişinin katıldığı ziyaret programına Yunusemre İlçe Başkanı Muhsin Seven, Kadın Kolları Başkanı Asuman Savurgan, Gençlik Kolları Başkanı Çağrı Işınak öncülük etti.

Yunusemre Teşkilatı, ilk olarak genel merkez ziyaretinin hemen ardından Anıtkabir’i ziyaret etti. Manisa heyeti ardından Hacı Bayram Veli Türbesi, Tacettin Dergahı’nı ziyaret etti. Heyet merhum lider Muhsin Yazıcıoğlu’nu, kabri başında rahmet ve özlemle yad etti.

Yunusemre Teşkilatı, Ankara’da gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretler sonrası Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.

DAVUTOĞLU’NA ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Toplantıda, Yunusemre İlçe Başkanı Muhsin Seven, ilçede yürüttükleri parti çalışmalarını Genel Başkan Davutoğlu’na aktarma imkanı buldu. Genel Başkanı Eylül ayında Manisa’da ağırlamaktan onur duyacaklarını da belirten heyet, üye çalışmalarını yoğunlaştırarak üye sayılarını ciddi şekilde arttırdıklarını, korku ikliminin kırılması ile arttırmaya da devam edeceklerini belirtti.

Ziyarete ilişkin bir konuşma yapan Yunusemre İlçe Başkanı Seven, “Her gün büyüyoruz ve bu bize heyecan, motivasyon kaynağı oluyor. Teşkilatımız çalışkan, görevini yerine getiren ekip ruhu oluşmuş ve her şeyi hak ediyor. Gençlik Politikaları Başkanlığı durmadan yorulmadan bıkmadan usanmadan çalışıyor. Kadın Politikaları Başkanlığı da azimle mücadele veriyor. Ev sohbeti yapıyorlar. Bizler de teşkilatımız için sürpriz Ankara ziyareti organize ettik çünkü gerçekten çok çalıştılar ve hak ettiler. Bizleri ağırlayan Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na, Sayın Selçuk Özdağ Başkanımıza ve tüm teşkilatımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

“İKTİDARA YÜRÜYORUZ”

Ziyarete ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Manisa İl Başkanı Nurten Onultmak ise, “Teşkilatımızın motivasyonunu arttıran bu ziyarette ekibimizi en iyi şekilde ağırlayan genel merkezimize teşekkür ediyorum emin adımlarla iktidara yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

“MANİSA’NIN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ”

Manisa 24.25 ve 26. Dönem Manisa Milletvekili, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ ise, Yunusemre’nin problemlerini dile getirerek, çözüm konusunda çaba gösteren Gelecek Partisi Yunusemre Teşkilatına teşekkür etti. Özdağ, “3 dönem milletvekilliği görevini yürüttüğüm Manisa’dan arkadaşlarımın bu ziyareti çok güzeldi. Daha önce 18 Ekim 2019 yılında Sayın Genel Başkanımız, bizlerle birlikte partiden kesin ihraç talebi ile disipline verildiğinde ilk toplantıyı Manisa’da yapmıştı. Bin 200 kişilik anlamlı bir yemekti. Sayın Genel Başkan ilk defa orada parti kuracağını beyan etmişti. İnşallah Eylül sonu, Ekim başı gibi Genel Başkan ile beraber Manisa’da büyük bir açık hava toplantısı gerçekleştirerek, Manisa’nın gücünü göstereceğiz. Yunusemre İlçe Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Diğer ilçe başkanlarımızın selamlarını da aldık, sevgiler” dedi.