Sarıgöl’de iki ayrı kaza: 3 yaralı Sarıgöl’de iki ayrı kaza: 3 yaralı


Manisa’da sağlık sorunları nedeniyle düğün yapamayan geç çift, gelinlik ve damatlık ile Karadeniz turuna çıktı. Balayına otobüs ile gitmeyi tercih eden çiftin şehrin en işlek caddesinde oyun oynaması ve otobüs yolcuğundaki takı töreni renkli görüntülere sahne oldu.


Manisa’da yaşayan Ramazan Demir ve Meryem Eser çifti hayatlarını 31 Temmuz’da düzenlenecek olan bir düğünle birleştirme kararı aldı. Ramazan Demir’in sağlık sorunu nedeniyle düğün, belirlenen tarihte olmadı. Düğünlerini yapamayan genç çift, sade bir nikah töreni ile mutluğa “evet” dedi. Ramazan Demir düğünde gelinliğini giyememesinden dolayı üzülen eşine sürpriz yaparak Karadeniz turuna çıkma teklifinde bulundu.  Bu teklifi kabul eden Meryem gelinliği ile Ramazan Demir ise damatlığı ile Karadeniz turuna çıktı. Otobüs yolculuğu öncesi genç çift, şehrin en işlek caddesinde oyunlar oynadı. Gençlere yolcular da eşlik ederek mutluluklarına ortak oldu.  Otobüs yolculuğunda ise düzenlenen takı töreninde renkli görüntüler oluştu.

Mutlu olduğunu dile getiren Meryem Demir, “Çok heyecanlıyım. Düğünümüzü yapamamıştık. Bunun hüznünü yaşarken böyle bir mutluluk yaşadım. Düğünümüzü yapamamamız bizi sarstı ama bu sürprizin de heyecanı mutluluğu üzüntümüzü kapattı.” dedi.

Rahatsızlandığı için düğün yapamadıklarını belirten Ramazan Demir “Düğün yapamadığımız için sorasında böyle bir karar aldım. Tur sahipleri ile görüştüm. Eğlenceli olacağını düşündük. Balayımızı turda geçireceğiz. Şuan eğlenceli geçiyor bizim için çok heyecanlıyız. Herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlk defa böyle bir durumla karşılaştığını ifade eden tur şirketinin sahibi Ercan Ejder ise “Yıllardır turizm seyahat işi yapıyoruz. İlk defa damat balayını bu şekilde geçirmek istediğini söyledi.  Düğünlerini yapamadıkları için bir eksiklik vardı kendilerinde. Bu güzel günlerini bizim eğlenceli turumuzla birleştirdiler. Bizde elimizden geldiğince onlara bir düğün yapmış olacağız. Ben de genç çiftimize bir İstanbul turu hediye ediyorum” şeklinde konuştu.