GÖKHAN KÖSE, “SEYAHAT HAKKIMIZ GASP EDİLDİ”
İYİ Parti Grup Başkanvekili Gökhan KÖSE, artan akaryakıt fiyatlarının otobüs bileti fiyatlarına yansımasını değerlendirdiği açıklamasında , “ İstanbul’dan Anadolu’ya otobüs bilet fiyatları 150-600 TL aralığındadır ve ortalama 450 TL’ye seyahat edilebilmektedir” dedi. 
İstanbul’dan Adana’ya 500 TL’ye gidilebildiğini söyleyen KÖSE, asgari ücretin 4.253 TL olduğu ülkemizde yurtiçi bir seyahat bedelinin asgari ücretin % 10’una tekabül etmesiyle adeta milletin seyahat hakkının gasp edildiğini ifade etti.


“UYGULANAN KÖTÜ YÖNETİM, AİLE İLİŞKİLERİNİ ZAYIFLATIYOR”
Türk geleneğinde aile büyüklerini ziyaret etmenin, büyüklerimize hürmet etmenin önemini vurgulayan KÖSE, uygulanan kötü ekonomik programın sonuçlarının aile ilişkilerini zayıflattığını ve hatta şehir dışında yaşayan vatandaşlarımızın bayramda ailelerini ziyarete gitmekte ekonomik açıdan zorlandıklarını üzülerek gördüğünü söyledi.


“SIKINTI SADECE SEYAHAT İLE KALSA YİNE İYİ, BARINMA VE GIDA DAHA BÜYÜK PROBLEM”
İyi Parti Manisa Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Gökhan KÖSE, sosyal devletin beslenme, barınma, eğitim, sağlık, seyahat imkanlarını her vatandaş için sağlaması gerektiğini, ancak ülkemizin getirildiği noktada bunların hiç birinde asgari standartların sağlanmadığını ve gelir eşitsizliğinin tavan yaptığını ifade etti. 
Dünyanın önemli tarım ürünleri üreticisi ülkelerinden biri olmamıza rağmen, gıda yoksulluğuna maruz bırakıldığımızı dile getiren KÖSE, “ Dünyanın 3. Domates üreticisi olacaksın ama domatesi marketten tek tek alacaksın, milleti yarım simite muhtaç edeceksin, her şey apaçık ortada, gıda dünyanın en önemli konusu olmuşken hala istikrarlı bir tarım politikamızın olmayışı bütün bunların ana sebebi” şeklinde konuştu.


İYİ PARTİ’DE LİYAKAT ESAS, BİLİM ESAS, SAMİMİYET ESAS”
İyi Parti’de liyakatin, bilimin, samimiyetin ön planda tutulduğunu ve tarımdan sağlığa, eğitimden savunmaya  kadar her alanda kapsamlı kalkınma projelerinin hazır olduğundan ve iktidara geldiklerinde ülkeyi milletin menfaatini birinci planda tutarak yönetecek liyakatli kadrolarının mevcut olduğundan bahseden Gökhan KÖSE, “ Liderimiz Meral AKŞENER önderliğinde ülkemizi güneşli günlere çıkaracağımıza inancımız tam” diyerek sözlerini tamamladı.