Manisa
02 Ekim, 2023, Pazartesi
 • DOLAR
  26.67
 • EURO
  30.08
 • ALTIN
  1680.5
 • BIST
  6600.46
 • BTC
  29983.727$

Başkan İksir: Kendi adaylarımızla seçime gireceğiz

Başkan İksir: Kendi adaylarımızla seçime gireceğiz
Başkan İksir: Kendi adaylarımızla seçime gireceğiz İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir dün yapılan İYİ Parti Genel İdare Kurulu toplantısı sonucunda alınan kararlar üzerine bir açıklama yaptı. 


İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir dün yapılan İYİ Parti Genel İdare Kurulu toplantısı sonucunda alınan kararlar üzerine bir açıklama yaptı. 
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir “ Partimizin dün gerçekleştirdiği Genel İdare Kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda, partimiz 2024 yerel seçimlerine tüm seçim bölgelerinde kendi adaylarıyla girecektir” dedi.

“KENDİ AYAKLARIMIZIN ÜZERİNDE DURMALIYIZ”
2023 Genel seçimlerinde yapılan ittifaktan çok büyük yara aldıklarını söyleyen Başkan İksir; “Partimizin dün gerçekleştirdiği Genel İdare Kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda, partimiz 2024 yerel seçimlerine tüm seçim bölgelerinde kendi adaylarıyla girecektir. Ülkemize ve partimize hayırlı olsun. Geçtiğimiz genel seçimlerde kurulan ittifaktan İYİ Parti olarak büyük yara aldık. Kendimizi halkımıza daha iyi ifade etmek ve yolun sonunda iktidar olabilmek için artık kendi ayaklarımızın üzerinde durma vakti. Bu yüzden İYİ Parti olarak 81 il ve 922 ilçede kendi adaylarımızla seçime gireceğiz” dedi

“2024 PROVA OLACAK ASIL HEDEF 2028”

Önümüzdeki yerel seçimlerde kendi adaylarıyla bir sınav vereceklerini söyleyen İYİ Partili İksir, “ Öncelikle AKP’nin 22 yıldır oluşturduğu bu ucube sistemden kurtulmalıyız. İYİ Parti olarak ilk hedefimiz budur. Bu hedefi gerçekleştirmekte iki kutup arasına sıkıştırılmış ve kaçış arayan seçmene üçüncü bir yolu açmaktan geçmektedir. Hür ve müstakil İYİ Parti olarak bu üçüncü yolu açacak ve seçmene kendimizi anlatacağız. Bu bağlamda da  2024 Yerel seçimleri bizler için bir prova olacak, asıl hedefimiz 2028 yılı genel seçimleri” dedi.

“MANİSA’DA SEVİLEN VE KAZANACAK ADAYLARLA SEÇİME GİRECEĞİZ”
Sözlerinin sonunda yerel seçimlerdeki hedeflerinden bahseden Başkan İksir şunları söyledi; “ Önümüzde yerel seçimler var. İYİ Parti olarak Manisa’da da 17 ilçe ve Büyükşehir Belediyesinde kendi adaylarımızı çıkaracağız. Halkın içerisinden, halk nezdinde sevilen ve saygı duyulan, liyakatlı adaylarımızla seçmenin önüne çıkacağız. Manisa’mızı geliştirecek ve yükseltecek projelerimizle şehrimizi ve ilçelerimizi hak ettikleri noktalara taşıyacak güce ve kadrolara sahibiz. Seçimlerde kazanacağımız belediyelerle Manisalıya hak ettikleri yönetimi sunacağız. İYİ Parti olarak “Rotamız Net, Pusulamız Millet” diyoruz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!