Manisa’nın Yunusemre ilçesi Karaali Mahallesi’nde onarılmayan yol mahalle halkının tepkisini çekiyor. Manisa’nın Karaali mahallesinde bir elektrik dağıtım şirketi tarafından altyapı çalışmaları sırasında kazılan yolların haftalardır onarılmaması halkın tepkisine neden oluyor.

Üniversite öğrencisi 13. kattan düşerek hayatını kaybetti Üniversite öğrencisi 13. kattan düşerek hayatını kaybetti

Çalışmalar esnasında oluşan çukurların ve bozulan yolların onarılmaması hem halkı hem de sürücüleri ciddi anlamda mağdur ediyor. Yaşanan duruma tepki gösteren halk, yolların bir an önce onarılmasını istiyor.

Evlerin ve iş yerlerinin  toz içinde olduğunu belirten mahalle esnafı Murat Kaya ‘’ Bir ay önce kazılmış yollarda elektrik dağıtım şirketi çalışma yaptı. Çalışmayı bitirmeden yolu kapatıp gitti. Bu yol bir aydan beri topraklı bir şekilde terkedildi biz bu durumdan mahalle halkı ve esnafı olarak çok rahatsızız. Evlerimizin ve iş yerlerimizin içi tozdan geçilmiyor, kapıları camları açamıyoruz. Yetkili yerleri aradığımızda ise en yakın zamanda yapılacak cevabını alıp geri dönüş alamıyoruz. Bu durumdan çok rahatsızız ve sesimizin duyurulmasını istiyoruz.’ifadelerini kullandı.