Manisa'da ve ilçelerinde bulunan birçok hastane mesai dışı poliklinik hizmetine başlıyor.Mesai dışı poliklinik randevusu için MHRS sisteminden ya da ALO 182 nolu telefondan hattından randevu alınabilecek.Mesai dışı poliklinik saatleri ise 17.00 ile 21.00 arasında olacak.

Grandmedical'de Tıbbi Sekreterler Günü kutlandı Grandmedical'de Tıbbi Sekreterler Günü kutlandı

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre Manisa Merkez’de Şehir Hastanesi, Merkezefendi Devlet Hastanesi,  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, ilçelerde Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi, Salihli Devlet Hastanesi, Turgutlu Devlet Hastanesi, Soma Devlet Hastanesi ve Saruhanlı Devlet Hastanesi mesai dışı poliklinik hizmeti verecek.

Manisa Şehir Hastanesi sosyal medyadan yaptığı paylaşımda hangi polikliniklerin mesai dışı poliklinik hizmetine  dahil olduğunu duyurdu. 

Buna göre endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, çocuk immünoloji ve alerji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, radyasyon onkolojisi, genel cerrahi, nöroloji, göğüs hastalıkları, gastroenterolojik cerrahi, radyoloji ve nükleer tıp bölümleri, mesai dışı hizmet verecek.

Saat 17.00’de biten normal mesaiden sonra başlayacak olan mesai dışı poliklinik  ve görüntüleme hizmetleri, saat 17.00 ile 21.00 arasında hizmet verecek.