TYSD Manisa Şubesi  anlamlı bir etkinliğe imza attı. Dernek, düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamasında elde edilen gelirler ile  öğrencilere burs desteğinde bulunacak.

Kursiyerlerin yaptığı ürünler Körfez ülkelerine ihraç ediliyor Kursiyerlerin yaptığı ürünler Körfez ülkelerine ihraç ediliyor

Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD)  Manisa Şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yıl coşkusunu erken yaşadı. Manisa Ulu Parkta bir kafede düzenlenen organizasyona  Manisa Valiliği Bando Takımı da sahne alarak destek verdi.  Bando Takımının söylediği marşlara yardım severlerin eşlik etmesiyle coşkulu dakikalar yaşandı. Organizasyondan toplanan gelir ise ihtiyacı olan öğrencilere burs desteği olarak kullanılacak.

ELDE EDİLEN GELİR BURSA DÖNÜŞECEK

Etkinlikten elde edilen gelir ile  burs desteği verileceğini dile getiren Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür , “Bu sene Cumhuriyetimizin 99.yılını burada Valiliğimizin kurmuş olduğu bando takımı ile kutlayacağız. Hanımlar marşlarımızı söylemeyi çok seviyorlar. Onlarla birlikte marşlarımızı söyleyerek coşkulu dakikalar yaşayacağız.  Etkinlikten elde edilen gelir ile her zaman olduğu gibi burslu öğrencilerimize ve daimi yardım yaptığımız yaşlı teyzelerimize destek vereceğiz. Hayırseverlerin yardımları ile varız. Tüm yardımlar için teşekkür ederiz’’ dedi. Etkinliğe CHP Manisa Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal, DEVA Partisi Manisa Başkanı Cansın Tunçdirek ve yardımseverler katıldı.