Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Manisa İl Sağlık Müdürü olarak yeni atanan Uzm. Dr. Erol Karaca'ya  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karaca, ziyarette Manisa'daki tüm hastanelerde şehit aileleri ve gaziler için bir destek birimi kurulacağı müjdesini verdi.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Manisa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erol Karaca'yı ziyaret  etti. Karaca, görüşmede şehit aileleri ve gaziler ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Manisa'nın 17 ilçesinde hastanelerimizde 'Şehit ve Gazi  Aileleri Destek Birimi' kuracağız. Hastanelerimizde kurulacak olan bu birimimize şehit ve gazi  aileleri hastane içerisinde yaşadığı sıkıntıları aktaracak. Bu birimimiz sıkıntıyı çözecek veya yol gösterecek. Birimimiz en kısa sürede 17 ilçede  tüm hastanelerimizde hizmet vermeye başlayacaktır. Şehit ve Gazi  Ailelerimize Manisa'mıza hayırlı olsun" dedi.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER ÇOK MUTLU OLDU

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ise Manisa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erol Karaca'ya kendilerini ağırladığı için teşekkür etti. Kaya, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Hastanelerde çalışan şehit yakını ve gazilerimiz var. Çalışanlarımızın sorunlarını görüştük. Ayrıca Manisa’da ilk defa 17 ilçemizde hastanelerimizde Şehit ve Gazi  Aileleri Destek Birimi kurulacağı müjdesini aldık. Çok mutlu olduk. Tüm Şehit Aileleri ve Gaziler adına İl Müdürümüz Erol Karaca'ya teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İlçede yarı olimpik yüzme havuzunun temeli atıldı İlçede yarı olimpik yüzme havuzunun temeli atıldı