İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan ve Hafsa Sultan Mahalle Muhtarı Zuhal Güneş’in birlikte hazırladığı program kapsamında 25 çocuk, hayatlarında ilk defa sinemaya giderek, “Aslan Hürkuş Kayıp Elmas” filmini izledi.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Hafsa Sultan Mahallesi’nden 25 çocuğa hayatlarının unutulmaz hediyesini verdi.

İlçe Başkanı Tufan Akan, İlçe Kadın ve Çocuk Komisyonu Başkanı Av. Nezahat Bölge Atak ve Hafsa Sultan Mahalle Muhtarı Zuhal Güneş’in organizasyonuyla hayatlarında hiç sinemaya gitmemiş 25 çocuk, “Aslan Hürkuş Kayıp Elmas” filmini siyah perdede izledi. 

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, patlamış mısır ve içecekleriyle birlikte keyifli bir gün geçirdi. 

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Çocuklarımızın gözlerindeki ışıltıyı, mutluluğu görmek bizler için dünyaya bedel. Hafsa Sultan Mahalle Muhtarımız Zuhal Güneş’in destekleriyle, hayatlarında hiç sinemaya gitmemiş 25 çocuğumuz ile birlikte çocuklar için uygun olan ‘Aslan Hürkuş Kayıp Elmas’ filmini hep birlikte izledik. Mahalle muhtarımıza, çocuklarımızın velilerine, teşkilatımıza ve bizlerle birlikte film izleyerek hepimizi mutlu eden çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Hafsa Sultan Mahalle Muhtarı Zuhal Güneş de organizasyondan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’a teşekkürlerini iletti.

Yaz ortasında kömür kuyruğu! Yaz ortasında kömür kuyruğu!

Filmin bitmesinin ardından İYİ Partililer ile çocuklar, hatıra fotoğrafı çekilmeyi unutmadı.