İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, kent genelindeki 3 bin 688 sandıkta yüzde 99,27’lik sandık görevliliği doluluk oranıyla Genel Merkez’de birinci sıraya yükseldi. İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Filiz Tuğçe Ayrancı, “Tüm sandık görevlilerimiz parti üyelerimizden oluşuyor. Seçim güvenliğini en üst noktada tutuyoruz” dedi. İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, çalışmaları nedeniyle İl Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. 

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından, yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sandık güvenliği en üst noktada tutuluyor. Bu kapsamda uzun süredir planlamalar yapan İYİ Parti Manisa İl Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmalarının karşılığını aldı. 

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı, şehir genelindeki 3 bin 688 sandıkta yüzde 99,27’lik sandık görevliliği doluluk oranıyla tüm İYİ Parti İl Başkanlıkları arasında birinci sıraya yükseldi.

SEÇİM GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Filiz Tuğçe Ayrancı, seçimlerde en kilit noktalardan birinin sandık güvenliği olduğunu belirtti. Av. Ayrancı, “Manisa genelindeki 3688 sandıkta %99,27 lik doluluk oranı ile İYİ Parti'nin tüm il sıralamasında 1. Sıradayız. Tüm sandık görevlilerimiz üyelerimizden oluşuyor. Yedek sandık sorumlusu görevlilerimizde de yüksek doluluk oranınımız var. Şimdiden sandık sorumlularımıza seçim ve sandık güvenliği eğitimleri veriyoruz. Biz, halkımız sandıkta kimi seçtiyse, bunu şeffaf bir şekilde öğrenmek ve halkımıza duyurmak için çalışıyoruz. Seçimleri iktidar temsilcilerinin ve iktidar yandaşı ajans ile kurumların eline bırakmayacağız. İYİ Parti, Manisa’da tüm sandıkları üyeleriyle birlikte koruyarak halkın gerçek seçimini tüm kamuoyuna duyuracak” dedi. 

BAŞKAN ERYILMAZ TÜM ÜYELERE TEŞEKKÜR ETTİ

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, İYİ Parti İl Yönetimi’ne ve sandık görevlilerine teşekkür etti. Başkan Eryılmaz, “İktidarın sandıkta kaybettiğini YSK’da kazandırmamak için sandık görevlilerimizi belirliyoruz. İl Yönetim Kurulu üyemiz Av. Filiz Tuğçe Ayrancı ve ekibi ile sandık görevlilerimizin tamamına teşekkür ediyorum. Halkımızın oyuna sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.