İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in, “Haziran ayında müjdeler vereceğiz” açıklamasına, “AK Parti’nin milletimize vereceği en büyük müjde, erken seçim kararı açıklamasıdır” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Haziran ayında her kesime müjdeler verileceği açıklaması yaptı. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, AK Parti Sözcüsü Çelik’in açıklamalarına hitaben, Türk milletine verilecek en büyük müjdenin erken seçim olduğu değerlendirmesinde bulundu. 

“EMEKLİ İKRAMİYESİNDE ARTIŞ YAPMAYAN İKTİDAR HAZİRAN’DA MÜJDE VERECEKMİŞ”

İYİ Partili Akan, “Bilime değil inanca, hatta inada dayalı bir ekonomik model denemesi nedeniyle milyonlarca insanımızın yatağa aç girmesine neden olan iktidar, şimdi de vatandaşa sadaka verir gibi müjde açıklayacağını söylüyor. TÜİK’in açıkladığı enflasyon bile yüzde 61 seviyelerindeyken emekli ikramiyesinde artış yapmayacağını söyleyen iktidar temsilcileri, utanmadan Haziran ayını işaret ederek vatandaşa müjde açıklayacağını söylüyor. AK Parti kurmayları, yaptıkları açıklamalarla her gün vatandaşla dalga geçmeye, alay etmeye devam ediyor. Türk milleti artık sizden müjde de, yardım da istemiyor. Vatandaşlarımızın sırtına yüklediğiniz vergilerin karşılığını vermenizden başka bir talebi yok” dedi.

“DUYMAK İSTENİLEN TEK MÜJDE ERKEN SEÇİM KARARI”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, “Türk milleti artık yalanlarınıza, manipülasyonlarınıza, sözde müjdelerinize inanmıyor. AK Parti iktidarının bu saatten sonra halkımıza vereceği tek müjde, erken seçim kararı açıklamasıdır. Milletimiz İYİ Parti kadrolarını iktidara taşıyacak ve hak ettiği ekonomik refaha çok kısa süre içerisinde ulaşacak”