İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, partisinin Yunusemre Belediye Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Politikaları üyeleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldiği iftar programı düzenledi. Başkan Akan, “Bu birlik ve beraberliğimizin yıllarca daim olmasını diliyorum. Allah, 2 sene sonra yapacak olduğumuz iftar yemeğini Yunusemre Belediyesi’nin bahçesinde yapmayı bizlere nasip etsin” dedi.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, partisinin Yunusemre ilçesi kurmaylarıyla, düzenlediği iftar organizasyonunda bir araya geldi. 

Yunusemre Belediye Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Politikaları üyeleri ve mahalle başkanlarıyla buluşan Başkan Akan, iftar programında önemli açıklamalara imza attı. 

“İNŞALLAH 2 SENE SONRA İFTARIMIZI YUNUSEMRE BELEDİYESİ BAHÇESİ’NDE YAPMAK NASİP OLSUN”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, “Her biri birbirinden cesur, Türkiye’nin aydınlığa çıkması için bizlerle yol yürüyen arkadaşlarımızın tamamına teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimizin yıllarca daim olmasını diliyorum. Türkiye’deki 950 ilçe içerisinde, yaptığımız çalışmalarla her daim ilk 10 ilçe içerisinde bulunuyoruz. Göreve başladığımız ilk günden bu güne üye sayımızı 30 kat arttırarak böyle bir başarıya imza atıp örnek olan, bir tane dahi fire vermeden tam 3 yıldır benimle birlikte yol yürüyen siz sevgili teşkilat mensuplarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim kılsın. Allah, daha nice iftarlara hep birlikte ulaşmamızı nasip etsin. Allah, 2 sene sonra yapacak olduğumuz iftar yemeğini Yunusemre Belediyesi’nin bahçesinde yapmayı bizlere nasip etsin” ifadelerini kullandı. 

İftar organizasyonu, oruçların açılmasının ardından üyelerle karşılıklı sohbet ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.