Deva Tıp Merkezi Müdürü ve MHP İl Başkan Yardımcısı Muammer Babuş ile Nuray Babuş’un oğulları Kadir Can Babuş ve Manisa’nın sevilen esnaflarından Semih Bebe’nin sahibi Semih Öznalcı ile Arzu Öznalcı'nın kızları Eda Zeynep Öznalcı dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi kıydı.


Bir süredir evlilik hazırlığı yapan AK Parti Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Kadir Can Babuş ve Eda Zeynep Öznalcı, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Yunusemre Belediyesi Millet Çarşısı Konferas Salonu’nda gerçekleşen nikah törenine kalabalık bir davetli grubu katıldı. Çiftin nikahını Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi kıyarken, şahitliklerini Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Dindar Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar, Şehzadeler Belediye Başkan Vekili Haşim Yener Bilir, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, İYİ Parti Grup Başkanvekili Şenol Özkaya, Sibel Gülüş ve Nurgül Gündüz yaptı.

Meslek liselerinde tarım bölümleri yaygınlaştırılacak Meslek liselerinde tarım bölümleri yaygınlaştırılacak


    MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNDU
    Kalabalık davetli grubunun alkışları arasında sahneye gelen Kadir Can Babuş ve Eda Zeynep Öznalcı'nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yunusemre Belediye Başkanı Çerçi'nin anonsuyla nikah masasına gelen şahitler de, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, nikah sonrasında yaptığı kısa konuşmada evlilik müessesinin önemine vurgu yaptı ve genç çiftin bir ömür boyu sağlık ve huzur içinde hayat sürmesi temennisinde bulundu.