Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri yapıldı. Üç adayın yarıştığı genel kurula 2 bine yakın üyenin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerinde mevcut başkan Salih Karaağaç’la birlikte 3 aday yarıştı.  Salih Karaağaç 707 oyla yeniden Başkan seçildi.


Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri yapıldı. Üç adayın yarıştığı genel kurula 2 bine yakın üyenin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerinde mevcut başkan Salih Karaağaç yeniden aday olurken, 155 Nolu Şehir içi Denetimli Manisa Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdoğan Akatmacı ve 23 yıldır taşımacılık yapan Cahit Güden yarıştı. Kongrede divan başkanlığını Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter yaptı. Kongreye Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Çınar’ın yanı sıra oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
ADAYLAR PROJELERİNİ ANLATTI
Kongrenin açılış konuşmasını yapan ve genel kurulun şoför esnafına Manisa’ya hayırlar getirmesini temenni eden Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç, 4 yıllık görev boyunca üyelere destek olmak için çalıştıklarını söyledi. Pandemi döneminde zor günler geçirdiklerini ifade etti. Başkan adaylarından Cavit Güden ve Erdoğan Akatmacı da birer konuşma yaparak, esnafın çok zor günler geçirdiğini söylediler, genel kurulun hayırlı olmasını dilediler. Adaylar, seçimde oy kullanacak delegelere projelerini anlatırken, salonda bazı küçük gerilimler yaşanması dikkat çekti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. Üyeler kurulan 8 sandıkta oyunu kullandı. Salih Karaağaç 707, Cavit Güden 366, Erdoğan Akatmacı 291 oy aldı.