2021-2022 sezonunda Manisa Süper Amatör Küme A Grubunda şampiyonluğunu ilan eden Karaköyspor FK, önce play-off’ta birinci olmak, ardından da Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmek istiyor. Karaköyspor Futbol Kulübü Başkanı Osman Yıldırım, maçlar öncesi açıklamalarda bulundu, rakiplerine başarılar diledi. 

Yunusemre katı atık transfer istasyonunda sona yaklaşıldı Yunusemre katı atık transfer istasyonunda sona yaklaşıldı


Karaköyspor Futbol Kulübü Başkanı Osman Yıldırım, “Karaköyspor Süper Amatör Küme’de ligi namağlup lider bitiren unvana sahip. 60’a yakın gol atıp kalesini gole kapatan sadece bir gol yiyen bir takımız. Futbolcularımızdan hocalarımıza kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.  Grubu lider bitirerek play-offa aldık. Grupta namağlup şampiyon yaptığımız için gururluyuz. Çünkü gerçekten çok güzel bir ekip kurduk. Alt yapıda, A takımda çok güzel başarılar yakalıyoruz. Bugünlere çalışarak, planlayarak, tasarlayarak geldik. Karaköyspor kulübü profesyonel bir takım gibi maçtan önce kahvaltıda buluşur maçtan sonra da sonuç ne olursa olsun birlikte yemeğini yer. Bu bilinçle takımlarımıza devam ediyoruz. Hocamız Ferdi Öztürk, yardımcıları Gökhan Çapar, Taylan Dumanlıbarut, İlker Çelikel, Melih Şengüler, Süleyman Çalışkan ve ekibimizin tamamına şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu Karaköyspor Kulübüne bu şampiyonluğu kazandırdıkları için. Bundan sonra Play-Off şampiyonlar ligi maçlarında bütün rakiplerimize başarılar diliyoruz. Gördes Belediyespor, Alaşehir Belediyespor, Kula Belediyespor, Turgutlu İstasyongücü ve 1965 Nurlupınarspor bizim rakiplerimiz. 6 takım Manisalılara güzel bir futbol izlettirecektir. Hedefimiz BAL’a çıkmaktır. Amacımız, gayemiz budur. İlk önce şampiyonluk kupasını aldık, ardından play-offta birinciliği hedefliyoruz. Allah nasip ederse bizler BAL’a çıkarsak sosyal tesis, yeni kulüp binası, araç gibi konularda planlarımız var. Güzel başarılara imza atmak için önümüzde uzun planlar, uzun vadelerimiz var. zaman her şeyin ilacıdır. Karaköyspor’un alt yapısında yetişen gençlerimizi profesyonel liglere kazandırmak. Gençlerimizi Manisa’da ve Ege’de birçok kulübe vermek istiyoruz. Bütün amatör spor kulüplerine, amatöre destek veren herkese teşekkür ediyoruz. BAL’a çıkmak için mücadele ediyoruz” dedi.