Manisa 1. amatör kümede mücadele eden Koldere FK olağanüstü kongreye gitti.  Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongreden sonra başkanlığa Manisa'nın tanınan esnaflarından Koldereli Sedat Gümüşgönül ve yönetimi seçildi.

Başkan Sedat Gümüşgönül açıklamasında;”Öncelikle bugüne kadar Koldere FK’ya hizmet eden herkese teşekkür ediyoruz. Bu, gönül ve sevda işi bizlerde bu sevdaya hizmet etmek için arkadaşlarımızla beraber göreve geldik.Toplantımız sonrasında ilk olarak transfer komitesi oluşturup çalışmalarımıza başladık. Yaptığımız istişareler sonucu hocamızı belirledik. Önümüzdeki günlerde tecrübeli ve kariyerinde birçok başarılara ulaşmış olan teknik direktörümüzü açıklayacağız. Hocamızla beraber yol haritasını belirleyip kaliteli, karakterli, ligi bilen oyuncu kadromuzu oluşturacağız.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Açıktan Personel alıyor Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Açıktan Personel alıyor

Yönetimdeki arkadaşlarımızın heyecanı, coşkusu, Koldere sevdası, devraldığımız bu kutsal görevde istek ve arzumu arttırıyor.Amatör bir takım olsak da amatör ruh , profesyonel çalışma ile hedeflerimize ulaşmak için mücadele edeceğiz.Sadece A takım olarak değil ,altyapı anlamında da çalışmalar yapacağız.Tüm Kolderelileri ve sevenlerimizin desteklerini bekliyoruz.

Kazanan Manisa amatör futbol camiası olsun.”dedi.