Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şehzadeler İlçe Temsilciliği’nin "Takımını Kur Aramıza Katıl" sloganıyla gerçekleştirmiş olduğu Lise ve Ortaokul Futbol Turnuvası sonra erdi.

TÜGVA Şehzadeler İlçe Temsilciliği tarafından Lise ve Ortaokul Futbol Turnuvası gerçekleştirildi. Turnuvaya toplamda 15 ortaokul ve lise takımı katılım gösterdi. Turnuva sonunda düzenlenen törenle dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Törene Şehzadeler Kaymakamı  Cemal Hüsnü Çaykara, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, TÜGVA Manisa İl Temsilcisi Osman Güreser, Gençlik Hizmetleri Müdürü Güler Tuğan, TÜGVA Şehzadeler İlçe Temsilcisi Murat Alataş, TÜGVA Manisa İl Ortaokul Koordinatörü Ferhat Yıldız ve Olimpik Halısaha Sahibi İbrahim Çelik katıldı.

Ortaokul gurubunda şampiyon olan "Los Galacticos" takımı kupa ve ödüllerini Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara'dan, Lise gurubunda şampiyon olan "Esob" takımı ise kupa ve ödüllerini Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir'den aldı. 

TÜGVA İl Temsilcisi Osman Güreser yaptığı açıklamada “Gençlerimize spor sevgisini ve birbirlerini arasındaki iletişimi en güzel noktaya getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Turnuvamız katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum ve kendilerini tebrik ediyorum. Ayrıca turnuva finalimize katılarak bizi ve öğrencilerimiz mutlu eden Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Güler Tuğan hanımefendiye katılımlarından dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu

TÜGVA Şehzadeler İlçe Temsilcisi Murat Alataş ise turnuvada ödülleri kazanan takımları tebrik ederek katılım gösteren bütün öğrencilere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti. Alataş ayrıca bu ve bunun gibi daha birçok etkinliğin ücretsiz olarak öğrencilere sunulacağını belirtti.

DERECEYE GİRENLERE ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER VERİLDİ

TÜGVA Şehzadeler İlçe Temsilciliği’den yapılan açıklamada “Eleme sistemi ile oynanan turnuvada Şampiyon olan Ortaokul ve Lise takımlarına kupa, madalya, Manisa Kültür Kurs Merkezinden yüzde 25 indirim kartı, üç günlük yaz kampı, satranç seti ve Kula Gezisi. İkinci olan takımlara madalya, Manisa Kültür Kurs Merkezinden yüzde 20 indirim kartı, kula Gezisi. Üçüncü olan takımlara ise madalya, Manisa Kültür Kurs Merkezinden yüzde 15 indirim kartı ve Kula Gezisi gibi birbirinden değerli hediyeler verildi.”denildi.