Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr de yer alan ilana göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 30 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Kurumdan alınan açıklamalara göre başvurular 18.01.2021 de başlayacak ve 15 gün sürecektir

Salihli Adalaspor bünyesine karateyi ekledi Salihli Adalaspor bünyesine karateyi ekledi

Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr de yer alan ilana göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 30 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Kurumdan alınan açıklamalara göre başvurular 18.01.2021 de başlayacak ve 15 gün sürecektir.


Genel Şartlar: Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar"da yer alan Ek 2’inci maddenin (b) fıkrası gereğince yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan  sıralaması esas  alınmak  suretiyle 657  sayılı  Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. Ayrıntılar için tıklayınız..