Manisa Bilgi Plus müdürü Şeyma Çakırgenç, Bursluluk sınavları ile ilgili açıklamada bulundu.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı alıyor İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı alıyor

Manisa Bilgi Plus müdürü Şeyma Çakırgenç Manisa da sadece ortaokullara eğitim veren Manisa Bilgi Plus 6,7,8 Ocak ta kayıt kabul ve bursluluk sınavı yapıyor olduğunu söyleyerek sözlerine başladı.
Eğitimde 4. Yılına girmeye hazırlanan ve yaptığı pek çok yenilikle adından söz ettirmeyi başardı.
Çakırgenç yaptığı açıklamada, “kurulduğumuz günden beri sadece ortaokullara eğitim veriyoruz, LGS ye hazırlanan bir öğrencinin tüm zihinsel, fiziksel ve kişilik gelişimlerinin farkındalığı ile hareket ediyoruz .” dedi
Müdür Çakırgenç, kuruldukları bu güne kadar hep yeniliklerle kendilerini ortaya koyduklarını söyleyerek, “Yeni nesil uygulamaları Manisa da gerçek anlamda sınıfa yansıttık, son olarak Manisa da değil, Türkiye de ilk kez ayrı bir ders olarak paragraf okuma ve grafik yorumlama dersini müfredatımıza koyduk ve etkisini gördük” ifadelerini kullandı.
Son olarak, 6,7 ve 8 Ocak ta kayıt kabul ve bursluluk sınavı yapacaklarını ve ilgiden memnun olduklarını söyledi. 4, 5, 6 ve 7. sınıfların katılabildiği sınavda başarılı öğrencilere burs verileceği müjdesini de duyurdu.
Çakırgenç sınırlı sayıda kontenjanları olduğunu ve alt sınıfların bu yıl da devam edeceği için çok sınırlı kayıt kaldığını sözlerine ekledi.