Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bir cadde üzerinde bulunan AK Parti afişleri kimliği henüz belirlenemeyen kişi ve kişi tarafından sökülerek yere atıldı.
Yapılan saldırı hakkında yazılı bir açıklama yapan AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, 10 Ağustos Çarşamba günü Şehitler Mahallesi Mehmetçik Caddesi üzerinde bulunan reklam tabelasındaki afişlerin saldırıya uğradığını öğrendiklerini dile getirdi.
Emniyet yetkililerine haber verdiklerini belirten Çipiloğlu, saldırıyı düzenleyen kişi ve kişiler için arama çalışması başladığını ifade etti.

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “10 Ağustos Çarşamba günü saat 02.30 saatlerinde partimizin 21. kuruluş yılı ile ilgili görsellerin yırtılmış ve parçalanmış olduğunu öğrendik. Bununla alakalı olarak kamuoyundan öğrendiğimiz andan itibaren, emniyet yetkililerini bilgilendirdik. Emniyet yetkilileri gerekli  incelemenin başladığını fail ve faillerin  yakalanması  için çalışma başlatıldığını dile getirdi. Biz olayın bireysel  olduğunu hatta akli dengesinin bozuk  olduğunu düşündüğümüz  kişi yada kişiler tarafından yapıldığını, organize bir olayın olmadığını düşünmek istiyoruz. Zira makul ve mantıklı birinin bu tür mantık dışı  işlerin yapmayacağını farklı idollere ve farklı siyasi partilere siyasi düşüncelere saygılı olunması gerektiğini savunuyoruz. Netice itibariyle emniyet yetkililerin faili ve faillerin en kısa zamanda tespit edip ifadesini aldıktan sonra adli mercilere  intikal ettireceğinden şüphemiz yok, gereği yapılacaktır. Biz  AK Parti teşkilatları olarak olayı gerçekleştirenleri şiddetle  kınadığımızı  ifade etmek istiyoruz.”

İklimler değişmesin diye pedala bastılar! İklimler değişmesin diye pedala bastılar!