TÜİK'e göre enflasyon yüzde 64, Manisa'da otopark zammı yüzde 150! TÜİK'e göre enflasyon yüzde 64, Manisa'da otopark zammı yüzde 150!

Ardahanlılar Yardımlaşma  Dayanışma ve Kültür Derneği ve Şehzadeler Belediyesinin desteği ile  Halk Ozanları Gecesi düzenleyecek.  Gece 24 aralık cumartesi gücü saat 19:30'da Bedesten Nikah Sonunda gerçekleşecek. Manisa Ardahanlılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Orhan Dalbudak yaptığı açıklamada  şöyle dedi,

“Daha önceden planladığımız halk ozanları gecemizi 24 Aralık cumartesi günü manisa halkının katılımıyla geniş katılımlı olarak derneğimizin üyeleri başta olmak üzere düzenleyeceğiz. Çok zengin bir halk konser programımız var. Halk âşıklarımız âşıklar geleneğini bu programda bizim için canlandıracaklar. Umarım dernek üyelerimiz ile birlikte manisa halkımız çok mutlu olacak.
Tabikî bizim süregelen yıllık olan etkinliklerimiz var. Sonrasında Ardahan’ın kurtuluşu ve kaz gecemiz olacak daha sonra iftar yemeğimiz bahar şenliklerimiz süregelecek. Güzellikleri derneğimiz aracılığıyla derneğimiz aracılığıyla yaşayacağız hepinize teşekkür ediyorum.  Katılacak aşıklarımız ise ise “Osman feriyadi” “ ”Âşık yüksel Yıldızoğlu” “Aşık Adem Demir” “Azerbaycanlı aşık Peri” bunlar kendi branşlarında yetkili aşıklarımız. Ben daha önce izledim çok memnun kaldım umarım halkımızda memnun kalacaktır. 24 Aralık cumartesi günü bedesten nikâh salonu Şehzadeler adresinde olacak 19,30'da gerçekleştirecek. Etkinliğe  destek olan ve emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.