MASKİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Yenimahmudiye mahallesinde altyapı çalışmaları devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, mahallede yürütülen çalışmalara yönelik incelemelerde bulundu. Daire Başkanı Emir, çalışmalar tamamlandığında Yenimahmudiye’nin daha modern bir görünüm kazanacağını söyledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yaptığı yatırımlarla mahallelerin modern bir görünüme kavuşmasına ve sorunlara kalıcı çözüm getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Yenimahmudiye mahallesinde 6 milyon 800 bin TL bedel ile 1,5 kilometre kanalizasyon, 2 kilometre içme suyu hattı ve 3 adet modül foseptik imalatı işlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Yürütülen altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahalleye 7 bin 500 metrekarelik kilit parke taşı döşeme çalışması da yapılacak.

“Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun”

Yenimahmudiye Mahalle Muhtarı Osman Yüksel, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Ayrım yapmadan en küçük mahallelere bile en güzel hizmetleri götürüyor. Bu mahallelerden biri de bizim mahallemiz. Cengiz Başkanımız sayesinde mahallemiz altyapıyla tanışıyor. Çalışmalar tamamlanınca mahallemizin alt yapısından üst yapısına kadar her şeyiyle yenilenmiş olacak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Yenimahmudiye modern bir görünüm kazanacak”

Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Şehzadeler ilçemizin güzel mahallelerinden biri olan Yenimahmudiye mahallemizde yaklaşık 6 milyon 800 bin TL’lik bir yatırımı hayata geçiriyoruz. İçme suyu, kanalizasyon, foseptik ve kilit parke çalışmaları ile burası daha yaşanılabilir bir mahalle olacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde yürüttüğümüz bu çalışmalar tamamlanınca mahallemiz hem sağlam altyapıya kavuşacak hem de modern bir görünüm kazanacak” dedi.

HABER MERKEZİ

MASKİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR
MASKİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR
MASKİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR