Manisa'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu Manisa'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (MESKOP) ve 22. Bölge Birliği Başkanı (MESKOB) Recep Çınar, Halk Bankası Manisa Şube Müdürlüğü görevine atanan Ali Yurt Ayyıldız’ı ağırladı. 
Halk Bankası Manisa Şube Müdürü Ali Yurt Ayyıldız, Salihli Halk Bankası Şube Müdürü Mikdat Işıldak, Salihli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdal Tunca, Salihli Emniyet Müdürü iken Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanan Mehmet Mesut Doğan ile birlikte Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Çınar’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkanvekili Sait Başbelen de hazır bulundu. 
Başkan Çınar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni şube müdürü Ayyıldız’a görevinde başarılar diledi. Kooperatif olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında yer aldıklarını ifade eden Çınar, dağıttıkları kredilerle esnafa can suyu olduklarını söyledi. Çınar, hükümetin ve Halk Bankası’nın desteğiyle bu kredileri esnaflara dağıttıklarını belirtti. Ayyıldız ise Başkan Çınar’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti. Ayyıldız, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla esnafa katkı sağladıklarını kaydetti.