İYİ Partili kadınlar tutuklu ve hükümlü kadınlara yardım götürdü İYİ Partili kadınlar tutuklu ve hükümlü kadınlara yardım götürdü

MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ile İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik arasındaki polemik giderek sertleşiyor. Özten, yeni bir açıklamayla Çelik'in şahsi ikballerini çocukları 21 yaşına geldiğinde ABD vatandaşı olmalarına kurguladığını savundu ve 6'lı masa için "Görünürde 6 parti bir masadadır fakat masanın altı yılan çıyan kaynamaktadır" dedi.

İYİ Partili Çelik'in Manisa'daki trafik sorunuyla ilgili yerel yönetimleri suçlaması üzerine bir biri ardına açıklamalarda bulunan MHP'li Şener Özten, hem Çelik'in şahsına hem de mensubu olduğu partinin bulunduğu 6'lı masaya ilişkin sert eleştirilerde bulundu. Özten, "Şahsi ikballerini çocukları 21 yaşına geldiğinde ABD vatandaşı olabilmek üzerine kurgulayan Parti'nin ilçe başkanı Ahmet Çelik'in hezeyanlarına son kez cevap veriyorum. ABD vatandaşlığı hayali ile gün sayan Parti'nin ilçe başkanına sesleniyorum" diyerek şu iddialarda bulundu:

'MASKELERİNİ DÜŞÜRECEĞİZ'

"HDP ile yanak yanağa vererek milli mensubiyeti ağır hasar alanlar kimlerdir? CHP, İP ve diğerleri bu karanlık kervana dahil olmadılar mı? HDP’ye bakanlık sözü veren mayası lekeli suretler kimlerdir? Görünürde altı parti bir masadadır, fakat masanın altı yılan çıyan kaynamaktadır. HDP, FETÖ, PKK, AB-ABD, Türk düşmanları bu masanın altında zehir imalatıyla meşgul olmaktadır. Zillet ittifakının maskesini düşüreceğiz, ipliğini pazara çıkaracağız, kalelerine teker teker girip bu partiye oy veren kardeşlerimize gerçekleri tüm çarpıcılığıyla anlatacağız, inanıyorum ki hepsini de ikna edeceğiz. Biz MHP'yiz, dedik mi yaparız. Hem insanımızı canımızdan aziz bilir, hem de yaptığımızı seve seve sahipleniriz.

'GÖZLERİ KAPALI DOLAŞIYORLAR'

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesi sosyal donatı alanları, trafik ve vatandaşımızın gündelik hayatlarına yönelik başarılı çalışmalar yürütmektedir. Söz konusu belediye başkanlarımız müteaddid defalar 'en başarılı belediye başkanı' ödülüne layık görülmüş olup, aynı şevk ve heyecanla görevlerini sürdürmektedir. Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, dilleri var hakkı hakikati konuşamazlar çünkü onlar gözleri kapalı olarak gece ve gündüz dolaşırlar.