Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek Başkanlığında il yönetiminin katılımı ile ilçe başkanları toplantısı parti il binasında gerçekleşti. Başkan Şimşek  "partimize son günlerde güzel katılımlar oluyor. Bizlerde il ve ilçe teşkilatlarımızla  seçim çalışmalarına başladık" dedi.

MASKİ’den il genelinde altyapı çalışmaları MASKİ’den il genelinde altyapı çalışmaları

Milli Yol Partisi Manisa İl Teşkilatı aylık toplantısını parti il binasında İl Başkanı İlkay Şimşek başkanlığında ilçe başkanları ve il yönetiminin katılımı ile gerçekleşti. Başkan Şimşek  partiye son günlerde yoğun bir katılım olduğuna ve seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi. Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam etti;

" Milli Yol Partisi Manisa İl yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımız ile  Rahmetli  şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşları,  Muhsin Yazıcıoğlu'nu  sevenler ve dava arkadaşlarımız katılımı ile aylık toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Partimize yoğun bir katılım var. Toplantıda ilçelerimizin son durumlarını değerlendirdik ve seçim çalışmalarına başladık. Seçim için Manisa Milli Yol Partisi hazır" dedi.