Bazı bakanlık ve kurumlara 10 bin 24 kadro ihdası Bazı bakanlık ve kurumlara 10 bin 24 kadro ihdası

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Hz. İbrahim Camii’nde İl Müftülüğü bünyesinde açılan 4-6 yaş grubu Kur'an Kursu’nda Kur'an'ı Kerime geçen minikler için program düzenlendi. Programda miniklere Kuran-ı Kerim hediye edildi.

Hz. İbrahim Camii’nde açılan Seyit Ali Dindar 4-6 yaş Kur’an Kursu’nda eğitim gören 5 minik öğrenci Kuran’ı Kerim’e geçme sevinci yaşadı. Minik Kalpler Sınıfında bulunan 10 öğrencinden 5’i bir dönem içinde gördükleri eğitimi tamamlayarak Kuran’a geçti. Bu kapsamda öğretmenler ve veliler tarafından miniklere Kur’an’a geçme merasimi düzenlendi. Merasim sonunda Kur’an’a geçen ve geçme aşamasında olan öğrenciler arasında tebrikleşme gerçekleşti. Minik öğrenciler için pasta kesilip Kuran’ı Kerim’e geçme belgesi ve Kuran-ı Kerim hediye edildi.

DR. ÜZEYİR DİNDAR’A TEŞEKKÜR

Seyit Ali Dindar 4-6 yaş Kur’an Kursu öğreticisi  Zehra Demir, yaptığı yardımlardan dolayı doktor Üzeyir Dindar’a teşekkür ederek şu açıklamalarda bulundu: “19 Eylül’de kurslarımızın açılmasıyla eğitime başladık. Bu aşamada kursların uyum sürecini yaşadık. 2 haftalık uyum sürecinden sonra Diyanetin planında ne varsa bu şekilde plana göre ilerledik. Seyit Ali Dindar Kur’an Kursunda toplamda iki sınıfımız var. İki sınıfa 10 öğrencimiz düşerek 20 öğrencimiz mevcut. Minik Kalpler Sınıfı’mızda 10 öğrencimden 5’i Kur’an-ı Kerim’e geçti. Doktor Üzeyir Dindar Bey’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Kendilerine her zaman duacıyız. Tüm güzel işlerin içinde emeği olduğu için kendisine ve ailesine hayır duasında bulunuyoruz. Allah kendisinden  razı olsun.”