23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çoşkusu  Türkiye'nin her tarafını sardı. Manisa Özel Pamuk Prenses anaokulu ve gündüz bakımevi öğrencileri de kutlamalar çerçevesin de renkli gösteriler sergiledi, doyasıya eğlendi.

         Özel Pamuk Prenses anaokulu ve gündüz bakımevi öğrencileri, 23 Nisan kutlamaları çerçevesin de Canuyar Sera Park’ta etkinlik düzenledi. Etkinlikte öğrenciler ve öğretmenler yer alırken pandemi nedeniyle veliler katılamadı. Veliler gösteriyi canlı yayından izledi. Etkinlikte  3-4-5-6 yaş grubu öğrencileri dans gösterisi düzenlerken 5 yaş grubu öğrenciler İstiklal Marşı’nı ezbere okudular. Doyasıya eğlenen çocuklar program sonunda çeşitli oyunlar oynadı.

         ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ

         Pamuk Prenses Anaokulu ve gündüz bakımevi Şube  müdürü Betül Canuyar, "Onlar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Cumhuriyetçi ve Atatürkçü çocuklar yetiştirmek istiyoruz. Şarkılarla, danslarla çocuklarımızı eğlendirerek coşkularına ortak olduk. Etkinliğe pandemi nedeniyle velilerimiz katılamadı. Fakat öğrencilerimizin gösterilerini canlı yayına alıp oradan izleme imkanı yarattık" dedi.