Manisa  Tüfad Tff işbirliği ile düzenlenen Tff Grassroots C " Muzaffer Etçil  " antrenör  eğitim programı sona erdi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (Tüfad)Manisa Şubesi analım, yaşatalım felsefesi ile Manisa ‘da  4-13 Nisan tarihleri arasında Tff Grassroots C Eğitim programları kapsamında rahmetli "Muzaffer Etçil  ”adına düzenlenen ve eğitmenliğini Sercan Görgülü  ile Aşkın Çift’in yaptığı  antrenör  eğitim programı sona erdi.FUTBOL CAMİASINA HAYIRLI OLSUN

Antrenör eğitim programı kapanış töreni Çok Amaçlı Salonunda yapıldı. Kapanış programına   30 antrenör adayı ile Tüfad Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu, Tüfad Yönetim kurul Üyeleri katıldı.

Manisa TÜFAD Şubesi Başkanı Özer Şenoğlu yaptığı açıklamada, “ 30 antrenör adayının katılımıyla, 10 gün süren eğitim programına, TFF Grassroots C " Muzaffer Etçil  " adını vererek analım, yaşatalım felsefemizi yerine getirdik.

4-13 Nisan tarihleri  tarihlerinde yapılan eğitim programı sonunda Manisa futbolunun duayen antrenörü, spor adamı rahmetli Muzaffer Etçil’i anmanın mutluluğunu ve yeni antrenörler kazandırmanın olmanın heyecanı içindeyiz. Manisa ve ülke futbol camiamıza hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmanın ardından antrenör adayları eğitmenlere plaket takdim edildi. Antrenör adayları eğitmenleri ile vedalaştı ve eğitim programı sona erdi.