Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek düzenlenen etkinlikte öğrencilere müzik şöleninin yanı sıra yöresel ikramlar ve çiğ köfte ikramında bulunuldu.
    Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Buket İnci, İşkur İl Müdürü Eşref Aslan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Güray Karakaya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Eyup Gül, yurt personeli ve öğrencilerin katıldığı programda öğrenciler canlı müzik eşliğinde halay çekerek oyun oynadı.
    ÖĞRENCİLER MORAL BULDU
    Programda açıklamalarda bulunan Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Pandemi süreci ile öğrencilerimiz olumsuz etkilendiler. Bizler de Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen 'Biz Bize Moral Akşamları' programıyla kardeşlerimize moral vermek istedik. Tüm yurtlarımız, öğrencilerimizin evi gibi. Öğrencilerimizin moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla bu tür etkinliklerimizi tüm yurtlarımızda gerçekleştiriyoruz. Programa katılan il müdürlerimize ve belediye başkan yardımcılarımıza teşekkür eder, öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dileriz" dedi.