İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 19 Öğretim Üyesi alacak İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 19 Öğretim Üyesi alacak
Sakarya’da özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan 50 yaşındaki Dr. Hasan Feyzi Katıöz'ün, koronoviürüse yakalanması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz'ün de abisi olan Op. Dr. Hasan Feyzi Katıöz için ilk tören Sakarya'nın merkez ilçesi Adapazarı'nda bulunan çalıştığı özel hastane önünde düzenlendi. Burada yapılan törenin ardından Hasan Feyzi Katıöz'ün cenazesi memleketi Manisa'nın Şehzadeler ilçesine getirildi. İkindi namazına müteakip tarihi Sultan Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Katıöz'ün cenazesi dualarla Kırtık Mezarlığında toprağa verildi. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz'ün taziyeleri kabul ederken oldukça üzgün olduğu görüldü.
Emekli imam olan amcası Ali Katıöz tarafından kıldırılan cenaze namazına AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal, Mehmet Ali Özkan, Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mesut Öner, Manisa Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dr. Üzeyir Dindar, Deva Tıp Merkezi Müdürü Muammer Babuş, siyasiler, sağlık camiası ve çok sayıda dost ve seveni katıldı. Merhum Op. Dr. Hasan Feyzi Katıöz'ün 3 küçük oğlu da cenaze namazında ön safta yer tutarak babalarına son vazifelerini yerine getirdi.
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) yoğun bakım ünitesinde  2 haftalık tedavisine rağmen hayatını kaybeden Op. Dr. Hasan Feyzi Katıöz'ün korona virüs aşısı yaptırmadığı evli ve 2'si kız 3'ü erkek 5 çocuk babası olduğu öğrenildi.