Manisa Elazığlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Yunusemre Belediyesi İrfan Meclisi'nde Şehit Fethi Sekin'i anma programı düzenlendi. Programda Mevlidi Şerif okundu ve dualar edildi. Prof. Dr. Mehmet Çelik  konuşmacı olarak katıldı 

Anma programına Cumhuriyet Savcısı İsmail Çağlayan Çırak, Manisa İl Emniyet. Müdür. Yardımcısı. İlker Çetinkaya, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin,  Ege Elazığlılar Federasyon Başkanı Nejat Ak, Yunusemre Belediye Bakan Yardımcısı Dilşat Ulaş,  Manisa Hemşehri Kültürleri Derneği Başkanı Dr Ragıp Güneş, ve dernek başkanları, kadın kolları başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve  ve kadın kolları heyeti, Manisa Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı. Ercan Taner, İzmir Fethi Sekin Camii Dernek Yönetimi, katıldı. 

"Bahar Noktası", İzmirli sanatseverlerle buluştu "Bahar Noktası", İzmirli sanatseverlerle buluştu

Manisa Elazığlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erhan Doğan " Bugün Manisa Elazığlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak  bir etkinlik gerçekleştirdik. Şehidimiz Fethi Sekin'i anma programı gerçekleştirdik. Geniş katılımlı bir program oldu. Katılanlara teşekkür ediyoruz. Fethi Sekin Elazığ'lıdı. Şehit olunca millete mal oldu. Bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Tüm davetlilere ve katılımcılara teşekkür ederim" dedi.