İzmir'de karavan imalathanesinde yangın İzmir'de karavan imalathanesinde yangın


Her Pazar etkinliklerine aralıksız devam eden Spilos Dağcılık&Trekking Kulübü geçtiğimiz pazar günü ÇIKRIKÇI-GÜRLEVİK ŞELALESİ-ALAHIDIR parkurunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
Spilos Dağcılık Kulübü Başkanı Mehmet Güllüpunar şu açıklamalarda bulundu: “Kulübümüzün etkinlikleri aralıksız devam ediyor. Her pazar üyelerimizle, doğaseverlerle  farklı rotalarda yürüyor, kentimizin ve bölgemizin farklı yerlerini keşfediyor onları   tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimizle  buluşturuyoruz. Turgutlu ilçemize bağlı Çıkrıkçı Köyünden başladığımız Doğa Yürüyüşümüzü, Gürlevik Şelalesinde verdiğimiz fotoğraf çekme ve seyir molasından sonra ormanlık vadideki patikalardan 15 km yürüyerek Ahmetli ilçemize bağlı Alahıdır Köyünde bitirdik.
Ekip olarak, güzel bir etkinlikte bir arada olmanın mutluluğunu; dostluğun, kardeşliğin, arkadaşlığın, paylaşımların en güzel örneklerini hep birlikte yaşadık. Etkinliğe katılan üyelerimize,  doğaseverlere doğaya ve çevreye gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederim” dedi.
 Spilos Dağcılık&Trekking Kulübü'den yapılan açıklamada,20 Şubat 2022 Pazar günü  Trazlı-Kavacık Şelalesi Doğa Yürüyüşünü gerçekleştirecek. Etkinliğe katılmak için 0 535 728 71 77 numaralı telefonu arayıp kayıt yaptırmalısınız. Etkinliğimize tüm doğaseverler davetlidir''denildi.