Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Açıktan Personel alıyor Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Açıktan Personel alıyor

AK Parti Manisa Milletvekilleri Mura Baybatur, İsmail Bilen ve Mehmet Ali Özkan, TBMM'de Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'yle bir araya geldi. Manisa'ya ilişkin projelerin gündeme geldiği görüşmenin ayrıntılarına ilişkin açıklama yapılmadı.

Yüksek enflasyon ve maaş zamlarının gündemden düşmemesi nedeniyle en çok konuşulan bakanlarından biri olan Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Manisalı 3 milletvekiliyle bir araya geld. TBMM'de yapılan görüşme sonrasında Bakan Nabeti ve Manisalı 3 vekil hatıra fotoğrafı çektirdi. Görüşmede, Manisa'da halen devam eden bazı önemli yatırım projelerinin gündeme geldiği belirtiliyor. AK Parti MKYK üyesi de olan Murat Baybatur, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Manisa Milletvekillerimiz İsmail Bilen ve Mehmet Ali Özkan ile birlikte Hazine ve Maliye Bakanımız @NureddinNebati ile Gazi Meclisimizde bir araya geldik. Kıymetli bakanımıza Manisa'mıza gösterdiği yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.