TUFAN AKAN
grand
Manisa
21 February, 2024, Wednesday
 • DOLAR
  30.92
 • EURO
  33.48
 • ALTIN
  2014.6
 • BIST
  9344.97
 • BTC
  52081.012$

Doktor Ender Saraç hakkında korkunç iddia: Oğluna tacizde bulunmuş!

Doktor Ender Saraç hakkında korkunç iddia: Oğluna tacizde bulunmuş!
Doktor Ender Saraç hakkında korkunç iddia: Oğluna tacizde bulunmuş!

Doktor Ender Saraç ile ilgili ortaya atılan iddia gündeme oturdu. Son zamanlarda adı sıkça duyulan ve Dilan Polat olaylarının ortaya çıkmasında da büyük rol oynayan Muhammed Yakut, sosyal medya hesabından ciddi açıklamalarda bulundu.

Son günlerde adı sıkça duyulan Muhammed Yakut, sosyal medya hesabından ortalığı ayağa kaldıracak önemli iddialarda bulundu.

Yakut, Doktor Ender Saraç'ın, öz oğluna cinsel istismarda bulunduğunu aktardı. Muhammed Yakut, Ender Saraç'ın oğlu Mikail Saraç'ın okulundaki rehberlik bölümüne olayları anlattığı tutanağı sosyal medya hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde eşi ile büyük sorunlar yaşayan Ender Saraç, 10 yıl önce evlendiği iki çocuğunun annesi Benan Saraç’ın kendisine tekme tokat saldırdığını ve kravatla boynunu sıkarak nefes almasına engel olduğunu iddia ederek 1 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Benan Saraç ise psikolojik şiddete uğradığını söyledi.

İddiaya göre Benan Saraç, eşi Ender Saraç’ın boynuna kravatı dolayarak sıktı ve nefes almasını engellemeye çalıştı. Başka bir gün eşine tekme tokat saldıran Benan Saraç, ünlü doktorun kasıklarından yaralanmasına neden oldu. Ender Saraç’ın ayrı yaşadığı evine de gelen Benan Saraç, evdeki eşyalara zarar verdi. Ender Saraç’ın kliniğinde ise çalışanların gözü önünde hakaretler etti, tehditte bulundu.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Ender Saraç, dilekçesinde eşi Benan Saraç’ın haksız ve hukuka aykırı eylemleri nedeniyle uğradığı tehdit, hakaret, psikolojik ve fiziksel şiddetin son bulmasını talep etti. Talebi haklı bulan mahkeme, Benan Saraç’ın 1 ay süreyle eşi Ender Saraç’a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve bulunduğu konuta veya işyerine yaklaşmamasına karar verdi. Mahkeme ayrıca Benan Saraç’ın bu karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulacağını da kararında açıkladı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEYEN BENAN SARAÇ: MAĞDURU OYNUYOR

Karara itiraz eden Benan Saraç ise iddiaları reddetti. Ender Saraç’ın eve kameralar yerleştirdiğini, çocuklara ve kendisine psikolojik şiddet uyguladığını itiraz dilekçesinde belirten Benan Saraç’ın avukatı, “Ender Saraç, çocuklarına müvekkili kötülemektedir. Ender Saraç, müvekkili tahrik etmeye çalışmış ve bilgileri cımbızlayarak mahkemeye karşı kurnazlık yaparak mağdur görüntüsü oluşturmuştur. Müvekkil ile eşinin işyerleri altlı üstlüdür. Verilen karar nedeniyle müvekkil işyerine gidememekte, ticari faaliyetlerini yapamamakta, ortak olduğu eşinin ne tür faaliyetler içinde olduğunu takip edememektedir. Bu karar müvekkilin ‘ticari faaliyetten men’ sonucunu doğurmaktadır. Tüm bu nedenlerle aleyhe verilen kararın kaldırılmasını istiyoruz” dedi.

İFTİRA ATILDIĞINI SÖYLEDİ

Yaşanan bu olayların ardından Ender Saraç, sosyal medya hesabı üzerinden tek cümlelik açıklamada bulundu. Saraç "Allah kuru iftiradan saklasın" diyerek cevap verdi.

Muhammed Yakut'un yayınladığı tutanak hakkında Ender Saraç ile görüştüğünü aktaran sunucu Fatma Karaağaç, açıklamalarda bulundu. Karaağaç, Ender Saraç'ın eşi ile ilgili yaşadığı sorunlar nedeniyle kendisine iftara atıldığını belirtti.

 KAYNAK: ORTADOĞU GAZETESİ

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!