Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor 

MHP Manisa 2. sıra Milletvekili Adayı Ali Uçak, 14 Mayıs Genel Seçimleri için yürüttüğü çalışmalarla büyük ilgi görmüş ve partisinin Manisa'daki oy oranını ciddi şekilde artırmıştı. Milletvekili seçilememesine rağmen 28 Mayıs'taki Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylaması için çalışan Uçak'a sosyal medyadan övgü mesajlarrı yağdı.

İş hayatında elde ettiği büyük başarıların ardından siyasette de kısa sürede Manisalı vatandaşların sevgisini kazanan MHP'li Ali Uçak, 14 Mayıs Genel Seçimleri sürecinde en çok çalışan ve sevilen adaylardan biri oldu. Milletvekili seçilememesine rağmen 14 Mayıs'tan sonra da çalışmalarına  devam eden Uçak, bu kez Cumhur İttifakı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylamasında en yüksek oyu alması için gece gündüz mücadele ediyor. Uçak, çalışkanlığı ve samimiyetiyle toplumun her kesiminden alkış alırken, sosyal medyada da büyük taktir topluyor. Bir çok takipçisi, Uçak'a Manisa için mevcut milletvekillerinden daha çok çalıştığı mesajı gönderdi.

"MANİSA'NIN GÖNLÜNÜ KAZANDI"
Manisalı Murat Köroğlu adlı vatandaş ise Uçak'ın adaylık sürecinde reklam amacıyla kullandığı tırlara bu kez Erdoğan ve Bahçeli'nin fotoğrafını koyarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy istemesini gündeme getirerek, "Bu tır milletvekili adayı Ali Uçak'ın seçim için kullandığı ve sanırım kendine ait tır. Ali Uçak az farkla vekil olamadı fakat seçim boyunca gösterdiği performansla gerçekten tüm Manisa'nın gönlünü kazandı. Biliyorum, bir çok AK Partili dahi oy verdi. Seçim bitti, tırlarını alıp gitmedi. Kendi resimlerini söküp bunları taktı. İnandığı dava uğruna mücadele etmeye devam ediyor. Söylemeden geçemeyeceğim ama kimse kusura bakmasın, böylesine insanlar varken, bizlere kimleri vekil olarak dayattılar. İstemediğimiz halde önümüze koyup yıllarca vekillik yaptırdılar. Açıkça ifade edeyim ki, tüm partiler dahil Manisa ne böyle bir bir vekil gördü ne de böylesine çalışkan bir siyasetçi gördü. İnşallah gelecek sefere hak ettiği yere gelir" dedi.

Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor 
Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor 
Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor 
Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor 
Ali Uçak, çalışkanlığıyla takdir topluyor