Kaymakam Arıkan anaokulu öğrencileriyle buluştu Kaymakam Arıkan anaokulu öğrencileriyle buluştu

 

Dindar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa İl Müftülüğü görevinden Tekirdağ İl Müftülüğüne atanan Mustafa Soykök’e veda ziyaretinde bulundu. Dr. Dindar, Manisa'da yaptığı önemli hizmetler için Soykök'e teşekkür etti.

Manisa’da 2,5 yıldır il müftülüğü görevini yürüten Mustafa Soykök, kısa süre önce Tekirdağ İl Müftülüğüne atanmıştı. 29 Kasım’da Tekirdağ Müftüsü olarak göreve  başlayacak olan Soykök’e Dindar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu başkanı Dr. Üzeyir Dindar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Enes Dindar ve Furkan Dindar veda ziyaretinde bulundu. Dindar Şirketler Grubu’nun yaptıkları hizmetlerde kendilerine göstermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eden Müftü Soykök, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MANİSA'DA ÖNEMLİ HİZMETLER YÜRÜTTÜ

Dindar Şirketler Grubu Başkanı Dr. Üzeyir Dindar da, Müftü Soykök'ün Manisa'dan ayrılacak olmasının kendilerini üzdüğünü belirterek, "Manisa’da 2.5 yıldır önemli hizmetler yürüttünüz, büyük başarılar gösterdiniz. İl Müftüsü olarak aynı başarıları Tekirdağ’da da göstereceğinize eminiz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederiz" dedi. Ziyarette, Dr. Üzeyir Dindar üzerinde Fetih Suresi'nin ilk ayetinin yer aldığı bir kılıcı hediye ederken, Müftü Mustafa Soykök de Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdiminde bulundu.