Manisa Özel Grandmedical Hastanesi, Manisa Manşet ve Hür Işık Gazetelerini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Hastane Müdürü Mehmet Başaran, gazetecilerin her alanda olduğu gibi sağlık alanındaki gelişmelerle ilgili olarak da kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendirdiklerini söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Manisa’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Manisa Manşet ve Hür Işık Gazetesi çalışanları, gün boyu çeşitli heyetleri kabul etti. Manisa Özel Grandmedical Hastanesi Müdürü Mehmet Başaran ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Hediye Gördes de gazeteleri ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Başaran, ziyarette yaptığı değerlendirmede, Türk basınının sağlık sektöründeki gelişmelerin kamuoyuna aktarımında önemli bir görev üstlendiğini, gazetecilere Grandmedical Hastanesi olarak her türlü desteği verdiklerini söyledi.

GAZETECİLERE İNDİRİMLİ TEDAVİ DESTEĞİ

Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürlüğü ile kısa süre önce Manisa genelinde faaliyet yapan gazetecilerin ayakta tedavi hizmetlerinden indirimli faydalanmalarını sağlayan bir protokol imzaladıklarını hatırlatan Başaran, “Gazetecilere yoğun ve zorlu görev süreçlerinde destek olmak, modern sağlık hizmetlerimizden indirimli şekilde faydalanmalarını sağlamak, bizim için mutluluk verici” diye konuştu.

Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Hürjet motorunu çalıştırdı, artık sıra uçuşta' Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Hürjet motorunu çalıştırdı, artık sıra uçuşta'