Adalasporlu karateciler Antalya'dan madalyalarla döndü Adalasporlu karateciler Antalya'dan madalyalarla döndü


Ali Riza Çevik Ortaokulu Okul Aile Birliği’nin okul giderlerinin bir kısmını karşılaması amacıyla düzenlediği gelenekselleşmiş kermesi,  lezzet şölenine dönüştü.  Kermeste okul aile birliği yönetimindeki veliler tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ürünler, öğrenciler ve velilerin beğenisine sunuldu.

Ali Riza Çevik Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen kermes yoğun ilgi gördü.  Birbirinden farklı lezzetlerin yer aldığı kermeste yer alan ürünler büyük beğeni topladı.
Okul Aile Birliği Başkanı Hasret Cevher, öğrenci, veli ve ziyaretçilerin severek tüketecekleri özel yemek ve tatlılar yapma adına öncelikle okul aile birliği olarak aralarında görev dağılımı yaptıklarını söyledi.  Etkinlik aşamasında özenle ve severek çalıştıklarının altını çizen Cevher, “Bilindiği gibi burada ticari amaçlı bir organizasyon yok.  Amacımız  okulumuzun  temel giderlerinin bir bölümünü karşılama adına gelenekselleşmiş bu tür etkinliklere daha fazla katkı sağlayarak okulumuzun öğrenciler adına giderlerini karşılamaktı. Buradan okul  aile birliği yönetimi olarak bu bilinçle  bizleri destekleyen müdürümüz Fevzi Yıldız ve tüm öğrenci velilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ali Riza Çevik Ortaokulu Müdürü Fevzi Yıldız ise şöyle konuştu: ‘’Öncelikle emeği  geçen Okul Aile Birliği yönetimine ve kermesin gerçekleşmesi adına desteğini esirgemeyen  tüm öğrenci velilerimize içten  teşekkür ediyorum. Öğrenciler içinde bu tür etkinlikler sosyalleşme adına da  faydalı oluyor’’ dedi.