Milyonları ilgilendiren haber geldi: Asgari ücret belli oldu Milyonları ilgilendiren haber geldi: Asgari ücret belli oldu


Manisa Manşet ve Hür Işık Gazetesi çalışanları, Basın İlan Kurumu (BİK) Manisa Şubesi’ni ziyaret etti. Şube Müdürü İdris Cirit’le bir araya gelen gazete çalışanları, mesleki faaliyetlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Cirit, kurum olarak hem ulusal hem de yerel basına önemli destekler verdiklerini söyledi.
BİK Manisa Şube Müdürü İdris Cirit, il genelinde faaliyet gösteren gazetelerin yönetici ve çalışanlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Önceki gün Manisa Manşet ve Hür Işık Gazetesi çalışanlarını ağırlayan Cirit, kurumun yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi verirken, yeni süreçte hayata geçmesi planlanan projeleri anlattı. Manisa’nın haber ve reklam sektöründe önemli bir potansiyele sahip olduğunu ve yerel basın organlarının bu potansiyeli iyi kullanarak her anlamda güçlenebileceğini belirten Cirit, “Yerel basın organlarımız güç birliği yaparak mahalli gazeteciliğin çıtasını daha da yükseğe taşıyabilir ve ekonomik anlamda gücünü artırabilir. Biz Basın İlan Kurumu olarak imkanlar çerçevesinde her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” dedi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.