Sarıgöl'de sağanak yağış pazarcı esnafını olumsuz etkiledi Sarıgöl'de sağanak yağış pazarcı esnafını olumsuz etkiledi

Manisa Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Murat Öner'in ani ölümünden dolayı boşalan koltuğun yerine kimin geleceği merak konusuydu. Boşalan koltuğa  Manisa MHP İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Tosuner MHP İl Başkanı olarak atandı. Konuya ilişkin yapılan açıklamada Tosuner ,

"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin takdir ve tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız E. Semih YALÇIN'ın bildirimiyle Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım.

Kutsal davamızın şanlı bayrağını taşıma onurunu bize layık gören Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye en derin saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar, samimiyetle partimize hizmet etmiş tüm gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum.

Şehitlerimizin emaneti, kutlu dergâh Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bulunmak, tanımı ne olursa olsun görev almak, bizler için onurdur gururdur. Bugün, Bismillah deyip, teslim aldığımız bayrağı, yere düşürmeden, kirletmenden ve lekeletmeden götürebildiğimiz yere kadar Allah’ın izniyle götüreceğiz.

Milliyetçi Hareket Partisi, şahsi ikbal kaygısıyla değil, millî istikbal ve istiklal bilinciyle bir araya gelen milyonların partisidir. Bu nedenle, şahsını davamızın önüne çıkaranlarla değil, davasını önde tutanlarla birlikte sonuna kadar yürüyeceğiz.

Bir olacağız, diri olacağız,
Fitneye fırsat vermeyeceğiz, 
El ele, omuz omuza, sımsıkı kenetleneceğiz.
Bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacağız.
Cenab-ı Allah’ın izniyle başaracağız.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin gür sesini Şehzadeler Şehrimiz Manisa’mızdan haykıracağız.
Milliyetçi Ülkücü Hareketin her bir ferdini ve bütün Manisalı hemşehrilerimi bu kutlu yolda bizlerle birlikte yürüyerek bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya davet ediyorum.

Bizler biliyor ve inanıyoruz ki Cenab-ı Mevla'nın nasip ettiği her imkân ve takdir ettiği her makâm aslında bir imtihandır. Rabbim bizlere bunun şuuruyla davamıza hizmet etmeyi, imtihandan alnımızın akıyla çıkmayı nasip etisin.

Bu vesileyle, kurucu genel başkanımız Başbuğ Alparslan Türkeş Beyi, yolbaşçılarımız ülkücü şehitlerimizi, davamızı hayatının merkezine alarak mücadele etmiş tüm ülküdaşlarımızı ve yol arkadaşlığı kader ortaklığı yaptığımız, ülkücü tavrı, dik duruşuyla davamızın Manisa’daki değerlerinden merhum Murat Öner Başkanımızı rahmetle, minnetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. 

Şerefli bayrağımızın taşıyıcısı, kutlu davamazın bekçileri olarak, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Liderliğinde, ülke ve ülkü sevdalısı mensuplarımızla “2023 Lider Ülke Türkiye” mefkûresi doğrultusunda gece gündüz çalışacağız.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Ne Mutlu Türk’üm Diyene " ifadelerini kullandı