İYİ Parti Şehzadeler Belediye Meclisi üyelerinin Aralık ayı olağan meclis toplantısında SMA hastalığı gibi amansız hastalıkla uğraşan ailelerin sesi olmak için verdiği önerge hayat buldu. Önergenin kabul edilmesi sonrasında belediye tarafından SMA hastalarına yönelik yardım kampanya ilanları caddelerde boy gösterdi.

Erciyes Üniversitesi 2 Sözleşmeli Personel alıyor Erciyes Üniversitesi 2 Sözleşmeli Personel alıyor

İYİ Parti Şehzadeler Grup Başkanvekili Şenol Özkaya , 2019 yılının mart  ayından bu yana toplumu ilgilendiren konularda mecliste önergeler verdiklerini, verdikleri son önergenin de oy birliğiyle kabul edildiğini ve hayat bulduğunu söyledi. Özkaya, "Başta belediye başkanımız Ömer Faruk Çelik olmak üzere tüm meclis üyesi arkadaşlarıma hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

KAMPANYALARA AFİŞ DESTEĞİ

İYİ Parti Grubu olarak Valilik onaylı bağış kampanyasındaki hastaların yardımsever kişiler tarafından daha etkili bir şekilde duyurulması için kentin ana güzergahlarına afiş ile duyurulması için önerge verdiklerini belirten Özkaya, "Bu şekilde yardımsever vatandaşlarımıza ulaşmak daha etkili olacaktır. Unutmamalıyız ki bir gün, biran hepimiz  hasta ve engelli olabiliriz. Onun içindir ki maddi gücü olan kişiler bu yardımlara öncülük etmelidir." diye konuştu.